Era Istrefi po bashkëpunon me reperin e famshëm amerikan

 

Sukseset e Era Istrefit nuk po ndalen.

Derisa është në finalizim të projektit me motrën e saj Nora Istrefin, Era po punon edhe me bashkëpunëtorë të tjerë, shkruan lajmi.net.

Në këtë rast me reperin amerikan, Verse Simmonds, me të cilin pritet ta sjell një bashkëpunim.

Kështu së paku na lë të kuptojmë një imazhe dhe mesazh i lënë në llogarinë personale në Instagram.

Loading poll ...

Këngëtarja kosovare më parë ka bashkëpunuar edhe me emra të tjerë botërorë si: French Montana, Diplo, Dhimitris Vegas dhe Will Smith.

E befasia e radhës e saj mbetet të shihet se cila do të jetë./Lajmi.net/