Ermal Fejzullahu nis ditën me videon më të ëmbël

 

Ermal Fejzullahu ditën e sotme e nisi bashkë me vajzën e tij.

Ermal Fejzullahu mëngjesin e sotëm ka publikuar një video në veturë bashkë me vajzën, Erën, shkruan lajmi.net.

Këngëtari po argëtohej nën ritmet e këngës “Zemër” nga Dhurata Dora dhe Soolking, ndërsa në prapavijë dëgjohej duke kënduar edhe Era e vogël.

“Zemër” me zemren tem”, ka shkruar Ermali mbi atë videos së ëmbël me vajzën.

Për ndryshe, projekti i fundit nga Ermal Fejzullahu është “Zanati i vjetër”, këngë kjo e publikuar në dhjetor të vitit të kaluar. /Lajmi.net/