Është e vogël por vajza e Albanit dhe Miriamit befasoi të gjithë me veprimin e fundit

Para tri viteve, Alban Skenderaj dhe Miriam Cani u bënë prindër për herë të parë.

Ameli, quhet vajza e tyre së cilës ia dedikuan edhe një këngë të titulluar “Dhurata”, shkruan lajmi.net.

Mirëpo, Miriami ka befasuar të gjithë kur postoi një imazh të vajzës e cila thotë se nuk duhet ta bezdisë kur lexon.

“Kur i flas më thotë, mami të lutem mos më bezdis se po lexoj”, shkruan Miriami krahas fotos.

Është shumë e vogël por duket se Ameli që tani ka filluar të përgatitet për të ardhmen.

Loading poll ...

Nga ana tjetër, Albani dhe Miriami vazhdojnë të jenë aktiv në muzikë të cilët pëlqehen mjaft shumë nga publiku.