Fansat po e presin një bashkëpunim mes Noizyt dhe Taynës

  Është duke u diskutuar për një bashkëpunim mes rep-artistëve Noizy dhe Tayna.      

Dy rep-artistët më të suksesshëm të momentit, Noizy dhe Tayna duket se i kanë bashkuar idetë për një bashkëpunim, shkruan lajmi.net.

Një faqe online në Instagram e ka publikuar një fotografi pranë të cilës ka dhënë lajmin i cili i ka gëzuar tejmase një pjesë të madhe të publikut.

Pranë postimit është parashtruar pyetja për fansat nëse do e donin një bashkëpum të tillë dhe kanë dominuar ato pozitive.

Nëse kjo del të jetë e vërtetë, dueti ka gjasë të konsiderohet hiti i vitit pasi si Noizy ashtu edhe Tayna projektet e tyre solo si edhe bashkëpunimet i kanë shumë të suksesshme./Lajmi.net/

Loading poll ...

                    View this post on Instagram                            

 

 1 info e re ! Tayna ka fol me Noizyn per 1 bashkpunim Noizy ft. Tayna ! Ka shum shansa me ndodh shum shpejt!! A kishit pas qef me ndodh komentoni me Po ose Jo ?! 

A post shared by   Hip Hop Shqip OFFICIAL  (@hip.hop.shqip_) on