‘Fazilet’ është e martuar me këtë aktor

  Ajo për publikun shqiptar njihet për rolin që e ka në njërën prej telenovelave turke.      

Në njërën prej telenovelave turke aktorja Nazan Kesal është bërë e njohur me emrin ‘Fazilet’, shkruan lajmi.net.

Mirëpo të paktë janë ata që e dinë se kush është ajo në jetën reale dhe me kë është e martuar.

Nazan është e martuar me aktorin Ercan Kesal me të cilin ka 11 vjet diferencë në moshë./Lajmi.net/