Fejohet aktorja e njohur pas tetë muajsh lidhje

 

Mediat e huaja raportojnë se është fejuar aktorja, Jennifer Lawrence.

Ajo ‘tronditi’ fansat kur dha lajmin për fejesën e saj të papritur me të dashurin e ri pas tetë muajsh lidhje, të martën, shkruan dailymail transmeton lajmi.net.

Lawrence dhe Cooke Maroney janë parë rrallë së bashku në publik dhe pak dihej se si po shkonte romanca e tyre.

Por, së fundmi me unazën e aktores në dorë dëshmuan se lidhja e tyre është bërë më serioze që duket se ata tashmë janë fejuar.

Loading poll ...

Ndryshe, Maroney është 33 vjeç dhe ka takuar aktoren e “Red Sparrow”, qysh nga pranvera e vitit të kaluar përmes një mikeshe të tij. /Lajmi.net/