Fejohet moderatorja e njohur Blerona Zeqiri

Ishte emisoni “1 kafe me labin” në rtv21, që e afirmoi, dhe tani u bë më se e njohur për vite me rradhë.

Është kjo moderatorja tashmë shumë e dashur për publikun, Blerona Zeqiri, e cila që nga paraqitja e saj e parë në televizion, u komentua shumë si për anën profesionale, atë edhe private, shkrun Kosovarja.

U adresua shumë për emisonet, prezantimet, paraqitjet e stilin, por asnjëherë nuk u prek aq shumë nga jeta private, e kjo si shkak pasi ajo e ka ruajtur atë me shumë rezerva.

 

E kur është puna tek kjo e fundit, emri i saj rradhë herë u lakua për ndonjë lidhje të mundshme, por duket se jo gjithherë do të vazhdojë për Zeqirin kështu, shkruan Kosovarja.

Kjo si shkak, e cila pasi publikoi një unazë “përrallore” në rrjetin social “Snapchat” dhe padyshim simbolizon lidhje me dikë , ringjallja e dyshimeve filloi me të parën nga të gjithë, pasi edhe shkroi “Dhuroma një unazë si kjo dhe un do të them po”.

Se a bëhet fjalë për ndonjë “fatlum” që ka arritur më në fund t’ia rrëmbejë zemrën bukuroshes, këtë mbetet ta vëzhgojmë në vijim… /Kosovarja/