Fejohet Skerdi, ky është propozimi i veçantë që ia bëri të dashurës

Reperi nga Shqipëria, Skerdi i ka dhënë fund beqarisë.

Ai ka postuar një video në llogarinë e tij personale, Instagram i cili tregon se është fejuar me prezantuesen, Vesa Rama, shkruan lajmi.net.

“Eshte e vetmja gje qe kurre nuk mbahet fshehur sepse eshte momenti me i bukur ne jete – Dashuria. Do te doja qe cdo njeri te ndihet i lumtur ashtu sic une tani…”, janë fjalët e tij.

Ndryshe, dyshja janë të lidhur që një kohë dhe tanimë kanë marrë një hap më të rëndësishëm në jetën e tyre.