Fero apo S4MM? Ky është reperi të cilin e zgjodhi Ana Kabashi

 

Ana Kabashi ka zgjedhur mes reperëve Fero dhe S4MM.

Këngëtarja Ana Kabashi ishte mysafire në rubrikën ‘Kë zgjedh’ e cila vjen në kuadër të emisionit ‘Mirage’, shkruan lajmi.net.

Anës i janë vënë përballë disa prej emrave të njohur të ekranit dhe ajo ishte e ‘detyruar’ ta zgjedh njërin prej tyre për një arsye.

Nuk kanë munguar edhe emrat e reperëve Fero dhe S4MM pasi të dy aktualisht janë shumë të komentuar në media e publik.

Loading poll ...

Se cilin prej të dyve e zgjodhi Ana, mund ta kuptoni në intervistën që ua sjellim në vazhdim./Lajmi.net/