Fero dhe Arbenita po martohen? E zbulon me këtë detaj modelja shqiptare

 

Reperi, Fero dhe e dashura e tij, Arbenita Ismajli janë një nga çiftet më të përfolura në showbizzin shqiptar.

Çifti shpesh përfliten për raportin që kanë, madje edhe për komentet interesante që i japin njëri-tjetrit, shkruan lajmi.net.

Së fundmi, ata u komentuan edhe për një ndarje në mes tyre pasi nuk e ndiqnin më njëri-tjetrin në Instagram.

Por, siç duket gjërat janë bërë edhe më serioze.

Loading poll ...

Modelja ka hedhur një imazh me fustan të bardhë e cila thotë se është gati për tu bërë nuse. “Nuse të bëhem”, ka shkruar ajo.

Mbase është një nga planet e modeles?! /Lajmi.net/