Fero zbulon datën e projektit të ri

Fero nuk ka ndërmend të ndalet së sjelluri këngë të reja.

 

Reperi nga Gjilani është njëri nga emrat më aktiv në skenën muzikore, shkruan lajmi.net.

Përmes një postimi në Instagaram, Fero bëri të ditur se të mërkurën me datë 15 maj do të publikohet kënga e radhës.

‘Momo’ titullohet projekti dhe xhirimet e klipit kanë përfunduar.

Nuk janë mbushur ende një muaj që nga lansimi i ‘Fol edhe 1 her’ dhe kënga arriti t’i arkëtoj më shumë se dy milion klikime në Youtube. /Lajmi.net/

   
 
  
 
  
  
 
 
  
  
 
  View this post on Instagram 
 
  
 
 
  
  
  
 
 
  
  
 
 
  
  
  
 
 

 

 COMING SOON TMERKUREN with my bro @zzap1 we gonna kill it ???? 

A post shared by   ALLE$ BABA  (@ferofera) on