Festa përrallore që Diellza Kolgeci e bëri për vajzën që po e pret

Muajin e kaluar u zbulua se modelja e njohur shqiptare Diellza Kolgeci është shtatzënë për herë të parë.

Ndërsa javën që lamë pas ajo mbajti baby shoëer, ku edhe u zbulua gjinia e fëmijës, pasi që edhe vet ajo nuk e dinte nëse do të ishte djalë apo vajzë.

Por, pas një befasie nga i dashuri i saj, Fisnik Rugova u kuptua që ata janë në pritje të një vajze.

Ndërsa, sot ish-missi ka postuar albumin e realizuar gjatë kësaj feste të paharruar për të, ku duket përrallore në një fustan të bardhë, e rrethuar nga familjarët dhe miqtë e saj.