Fifi dhe Mc Kresha arrijnë një sukses të ri me “Psikopatja jote”

 

Mc Kresha dhe Fifi gëzojnë një sukses të ri me këngën “Psikopatja jote”.

Fifi përmes një postimi në Instagram ka treguar se ka arritur një sukses të ri me këngën “Psikopatja jote”, shkruan lajmi.net.

Kënga e saj me Kreshën ka marrë plot 20 milionë klikime në kanalin YouTube, gjë që gëzoi padyshim edhe vetë artistët.

Për ndryshe, “Akoma” titullohet kënga e re nga Fifi, ndërsa Kresha po shijon suksesin e albumit “USA”. /Lajmi.net/