Fifi flet për marrëdhëniet me djemtë: “Kurrë s’më kanë dashur!”

Në një mënyrë apo një tjetër nëpërmjet këngëve të saj, Fifi ka treguar se ja dedikon ato një dashurie të humbur.

Por asnjëherë nuk ka zbuluar detaje të mëtejshme. E duke u nisur nga këto, këngëtarja ka ngjallur mjaft kuriozitet tek njerëzit, të cilët duan të dinë më tepër për jetën e saj.

Në një video promo të emisionit NIN, Fifi është shprehur se ka shumë pyetje nëse tek kënga “Psikopatja jote” flet për veten e saj apo jo dhe më tej duke qeshur ka thënë: “Kurrë s’më kanë dasht, vetëm kam dashtë”

Epo kjo përgjigje, mund tu japë shpjegim edhe shumë pyetjeve të tjera që ndoshta kemi patur deri më sot./Blitz.