Fifi imiton në mënyrë të përkryer performancën e Ronela Hajatit

Një nga këngët më të pëlqyera të edicionit të fundit të festivalit ‘Kënga Shqiptare’, ishte balada ‘Vuj’ e Ronela Hajatit.

Kjo këngë e mori çmimin si përformanca më e mirë dhe më të drejtë, pasi që Ronela solli emocion.

Ndërsa, mikja e saj, Fifi përmes një video të postuar në llogarinë e saj Instagram, ka imituar në mënyrë të përkryer perfomancën e Ronelës.

Shikojeni dhe do t’i gjeni fiks lëvizjet e Ronelës.

Fifi

Gepostet von Albania Viral am Dienstag, 25. Dezember 2018