Filmon të pasmet, Enca provokon keq fansat

  Enca shquhet për paraqitjet e saj seksi.      

Këngëtarja nga Shqipëria, Enca Haxhia komentohet gjithnjë për paraqitjet e zjarrta që bën në rrjetet sociale, shkruan lajmi.net.

E tillë shfaqet edhe në këto të fundit, gjersa ka filmuar veten nga mbrapa dhe imazheve ia ka vënë këtë përshkrim interesant.

“Perspektiva e atyre që të urrejnë, Gjithmonë prapa meje gjithmonë”, ka shkruar ajo.

Enca vitin që e lamë pas ka qenë tejet aktive në projekte dhe bashkëpunime me emra të njohur të estradës. /Lajmi.net/

Loading poll ...