Fiona Gllavica flet për përdorimin e gjuhës banale në seriale, shihni si e komenton

Fiona Gllavica flet për përdorimin e gjuhës banale në seriale, shihni si e komenton

 

Fiona Gllavica e ka komentuar gjuhën banale që përdoret në disa nga serialet vendore.

Pajtesa e “Çka ka Shpija”, ishte e ftuar së fundi në një intervistë për emisionin “Mirage”, shkruan lajmi.net.

Aktorja ka folur për jetën e saj private dhe atë profesionale, duke zbuluar shumë të pathëna që nuk i keni dëgjuar më parë.

Loading poll ...

Ndër të tjera, ajo komentoi edhe gjuhën banale që përdoret në seriale dhe mënyrën se si duhet rregulluar kjo gjë.

Për më shumë, ndiqeni videon e plotë. /Lajmi.net/