Fisnik Ademi dhe Dhurata Lipovica sërish prindër? Kjo është e vërteta

 

Është bërë e ditur nëse Dhurata Lipovica dhe Fisnik Ademi e kanë në plan ta zgjerojnë familjen e tyre.

Aktori Fisnik Ademi ishte së fundmi pjesë e emisionit ‘Mirage’ aty ku foli për projektet që do të vijnë e edhe jetën private.

Ai është i martuar me modelen Dhurata Lipivica me të cilën bashkë kanë dy djemë por se a e kanë në plan që ta zgjerojnë familjen dhe detaje të tjera interesante që nuk i keni ditur i kuptoni gjatë intervistës së plotë që ua sjellim në videon në vazhdim./Lajmi.net/