Fjolla Morina dhe Valon Bytyqi publikojnë baladën “Si ta pranoj”

 

Fjolla Morina solli projektin e shumëpritur me titull “Si ta pranoj”.

Fjolla Morina sapo ka publikuar baladën me titull “Si ta pranoj”, të cilën e sjell në duet me Valon Bytyqin, shkruan lajmi.net.

Këtij teksit, këngëtarja ia ka shoqëruar edhe videoklipin, në të cilin erdhi e veshur tërësisht në të zeza.

“Lamtumire! Mos ki frike aty ku je, te gjithe do te vime nje dite aty te ty”, ka shkruar Fjolla në një postim, përmes së cilit ka falënderuar gjithë bashkëpunëtorët.

Për tekstin e këngës u kujdes ROzana Radi, ndërsa klipin e realizoi Max Productional, me back-vocal e përcjell Fifi.

Më poshtë mund ta dëgjoni “Si ta pranoj” nga Fjolla Morina dhe Valon Bytyqi. /Lajmi.net/