Flaka Krelani provokon nga banjo e palestrës, ulë poshtë…

 

Flaka Krelani e ka publikuar një imazh në Instastory, nëpërmjet të cilit ka provokuar ndjekësit.

Këngëtarja Flaka Krelani e ka publikuar së fundmi një imazh i cili duket se është realizuar në banjo të palestrës, shkruan lajmi.net.

Në foton e postuar ajo duket tejet seksi teksa tregon rezultatet që ka arritur pas ushtrimeve të shumta.Në këtë mënyrë Flaka edhe do t’i frymëzojë vajzat e tjera që të bëjnë palestër sa më shumë në mënyrë që të duken sa më seksi.

Sa i përket projekteve muzikore, kënga e fundit e Flakës mban titullin “Ndrysho” dhe u pëlqye mjaft shumë nga publiku./Lajmi.net/

Loading poll ...