Flor Mumjasi çmendi rrjetin me vajzën misterioze në krah të tij! ZBULOHET emri, ja kush është ajo

Një nga lajmet më të komentuara sot ishte Flor Mumajesi dhe vajza misterioze që u shfaq krah tij duke u argëtuar në një prej clubet e Prishtinës.

Fansat po pyesnin gjatë gjithë kohës se kush është ajo dhe më në fund është zbuluar emri i saj.

Sipas ‘iconstyle.al’, vajza që shfaqet në video quhet Vivi Pitarka dhe është pjesë e “Win Music Freedom”, një iniciativë që mbështet dhe promovon eventet, koncertet apo festat e ndryshme.

Nuk dihet nëse ka më shumë se shoqëri mes Vivit dhe Florit, por kjo ngelet për t’u parë.