Flori Mumajesi bën lëmsh fansat me këtë DETAJ, për kë ka MALL ai?!

antautori Flori Mumajesi është një ndër personazhet më të përfolur në mediat rozë prej shumë vitesh tanimë. Jeta sentimentale e këngëtarit ka qenë gjithmonë në qendër të vëmendjes dhe ky fundvit ishte shumë i suksesshëm për të pasi u rikthyer me disa hite dhe së fundmi u shpall edhe fitues i “Kënga Magjike”.

Të gjithë e dimë që ai është një nga personazhet më të pëlqyer dhe me më shumë fansa në Shqipëri dhe jo vetëm. E më në fund ai është bërë aktiv në rrjetet sociale ku shpesh herë ndan me ndjekësit e tij foto e video të ndryshme si nga përditshmëria ashtu edhe nga ana profesionale.

Mbrëmjen e sotme na bëri përshtypje një foto e publikuar nga ai në instastory. Në foto shfaqen dy mace të përqafuara në një krevat dhe Flori ka shkruar: “MALL” me germa kapitale.

Për kë të ketë mall vallë?