Formacionet zyrtare: Lazio – Bayern Munich

Lazio do të mirëpres Bayern Munich sonte me fillim nga ora 21:00 në stadiumin Stadio Olimpico.

Duel shumë interesant pritet të jetë ky mes Bayernit dhe Lazios, ku të dyja skuadrat po luftojnë për fitore.

Formacioent zyrtare:

Lazio: Reina; Patric, Acerbi, Musacchio; Lazzari, Milinkovic-Savic, Leiva, Luis Alberto, Marusic; Correa, Immobile

Bayern Munich: Neuer;Süle, Boateng, Alaba, Davies; Kimmich, Goretzka; Sané, Musiala, Coman; Lewandowski/Lajmi.net/


Dueli i dy sulmuesve ‘vrasës’ – Lewandowski vs Immobile

Këto shenja astrologjie duhet të lexojnë vetëm horoskopin e parave