FOTO/ Një ditëlindje e paharrueshme mes të ftuarve specialë, kush është personi që mban në krahë vajzën e Ilda Bejlerit

Ilda Bejleri është një nga moderatoret e njohura që ka lënë gjurmë veccanërisht në gazetarin sportive.

Prej kohësh, ajo është larguar nga bota e medias për t’iu dedikuar tërësisht vajzës së saj. Sot bukuroshja e vogël që mban edhe emrin Siena, ka festuar 1-vjetorin e saj. Në këtë ditë festive ka pasur shumë të ftuar.

Ndërkohë, në sy bie biznesmeni Ardit Kraja, i cili shfaqet duke mbajtur vajzën e Bejlerit në krah. Ai është bërë i njohur në shkallët e stadiumit duke qëndruar dhe fotografuar gjithmonë pranë Vllaznisë.  Ata shfaqen të lumtur, ndërsa nuk mungojnë duartrokitjet e të ftuarve. “Zonevip.al” ka publikuar çastet e lumtura nga kjo ditëlindje speciale e Sienës së vogël.

© credits zonevip.al
© credits zonevip.al


Related Articles

Back to top button