Fotografon nga afër trupin në bikini, Kendall Jenner provokon keq fansat

 

Kendall Jenner ka ndarë me ndjekësit disa imazhe provokuese në bikini.

Kendall Jenneer ka postuar disa imazhe joshëse në bikini, në të cilat shfaq linjat perfekte prej modeleje, shkruan lajmi.net.

Modelja në një prej fotove u shfaq joshëse teksa fotografioi trupin nga afër në det, gjersa në duar po mbante verë.

Kujtojmë se Kendall Jenner është një nga modelet më të kërkuara aktualisht dhe fytyrë e shumë brendvee të njohura. /Lajmi.net/