Fotoja ku Arta Nitaj shfaqet pa sytjena po bën xhiro

 

Arta Nitaj ka ‘harruar’ të vesh sytjena në foton e fundit dhe ajo tashmë po bën xhiro.

Aktorja Arta Nitaj është shfaqur shpesh herë provokative nëpër rrjete mirëpo të tillë nuk e kishim parë, shkruan lajmi.net.

Në disa postime në Instagram ajo shfaqet joshëse e veshur elegante mirëpo ajo çfarë bie në sy është fakti se Arta shihet se nuk ka veshur fare sytjena.

Kështu ta jep përshtypjen fotoja e realizuar nga ky kënd./Lajmi.net/

Loading poll ...