Fshiu të gjitha postimet në Instagram, Skerdi lë vetëm këto momente të lumtura

Fshiu të gjitha postimet në Instagram, Skerdi lë vetëm këto momente të lumtura

 

Ka fshirë të gjitha postimet në llogarinë e tij, Instagram.

Reperi nga Shqipëria, Skerdi ka fshirë të gjitha postimet e tij të vjetra dhe ka lënë vetëm dy imazhe nga fejesa me prezantuesen, Vesa Rama, shkruan lajmi.net.

Nuk dihet përse reperi mori një vendim të tillë por mbase që pas fejesës dëshiron të fillojë një jetë të re pranë saj.

Këto dy imazhe që ka të publikuara në Instagram, Skerdi, janë shkëputur nga fotosesioni i fejesës së çiftit.

Sido që të jetë, ylli i hitit “Bugatti”, për vitin 2019 ka paralajmëruar projekte të reja që do t’i lansojë në ditët në vijim. /Lajmi.net/