Fustanin që e ka veshur Kim, e kemi parë në trupin e këngëtares shqiptare

  Kim Kardashian së fundi është shfaqur me një fustan, në të cilin dukej tejet joshëse.      

Kim Kardashian së fundi kishte veshur një fustan të zi, në një ndejë ku ishte bashkë me bashkëshortin e saj, Kanye West, me këngëtarin John Legend dhe gruan e tij, shkruan lajmi.net.

Por, këtë fustan më herët e kemi parë në trupin e një artisteje shqiptare, është fjala për Kidën.

Që të dyja dukeshin atraktive në këtë fustan, por cilës i rrinte më bukur mund ta vlerësoni vetë, duke shikuar imazhet e mëposhtme. /Lajmi.net/

                    View this post on Instagram                            

 

 2018 spo te lo me ik edhe pak… #KaJe ?? 

A post shared by   KIDA  (@kida) on