‘Gafa’ e Lazios në mbrojtje, Bayern Munich kalon në epërsi

Në ndeshjen mes Lazios dhe Bayern Munich e cila po zhvillohet tani (minuta e 15-të) ka ndodhur një gabim i pafalshëm nga mbrojtja e ekipit italian.

Robert Lewandowski e shfrytëzoi më së miri këtë gafë nga Lazio, duke i dhënë epërsinë klubit, shkruan lajmi.net.

Me këtë gol, polaku ka arritur shifrën e katër golave këtë sezon në Ligën e Kampionëve.

Në videon më poshtë mund të shihni edhe golin e shënuar:

/Lajmi.net/


ZYRTARE: Darko Tofiloski është zyrtarisht futbollist i KF Trepçës’89

LEWANDOWSKIIIIIIIIIIII!!!! Godet Bayern Munich, por Musacchio bën gafën e pafalshme (VIDEO)