Gashi e thotë haptas se çfarë pëlqejnë vajzat tek ai dhe befasoi të gjithë

Gashi e thotë haptas se çfarë pëlqejnë vajzat tek ai dhe befasoi të gjithë

 

Gashi ka habitur të gjithë me një postim të bëri në Instagram.

Gashi përmes një fotografie në Instagram, ka zbuluar datën e publikimit të këngës së re, shkruan lajmi.net.

Ai njoftoi se projekti i tij i ri lansohet më 5 prill, ndërsa këtyre fjalëve ia shtoi edhe një fotografi, në të cilën u shfaq me këmishën e zbërthyer.

Reperi ka habitur të gjithë me mbishkrimin ku shtoi “Kënga e re më 5 prill!? Lini një emoji nëse jeni entuziast!! vajzat pëlqejnë “leshin tim shqiptar”.

Për ndryshe, Gashi po shijon suksesin e këngës së fundit “My Year”, në duet me Geazyn. /Lajmi.net/