Gashi publikon videon në të cilën një femër shihet duke ia dridhur vithet

 

Reperi Gashi e ka publikuar një video në Instagram dhe në të shihet një femër duke i dridhur vithet bombastike para tij.

Reperi shqiptar i cili jeton dhe vepron në SHBA, Gashi, e ka publikuar një video në Instagram e cila duket se është shkëputur nga klipi i tij më i ri, e gjithë kjo bazuar nga mbishkrimi që i ka vënë videos shkruan lajmi.net.

“Hidhni një ’emoji’ nëse jeni gati për këtë video”, ka shkruar Gashi pranë postimit dhe më pas e ka fshirë atë nga Instagrami për ta lënë më pas vetëm në Instastory.

Duhet kujtuar se reperi Gashi njihet si shumë i suksesshëm dhe një artist i cili është tejet krenar me prejardhjen, e këtë e ka deklaruar shpesh nëpër intervista.

Projektet e tij muzikore janë po ashtu shumë të suksesshme dhe këtë të fundmit fansat mezi presin ta dëgjojnë./Lajmi.net/