Gashi thotë se dëshiron të martohet me këtë këngëtare 

Gashi e ka thënë publikisht se dëshiron të martohet me këngëtaren e famshme.

 

Reperi me prejardhje shqiptare, i cili jeton dhe vepron në SHBA, Gashi, ka treguar publiksht simpatinë për këngëtaren Adele, shkruan lajmi.net.

Ai e ka publikuar një fotografi të Adele në llogarinë e tij në Instagram dhe ka thënë se një ditë do të të donte ta martonte.

“Një ditë do të martohem me ty”, ka shkruar Gashi pranë fotos së postuar në Instastory. Kujtojmë se Adele së fundmi është ndarë nga bashkëshorti pas tetë vitesh.

Ndryshe ai po shijon suksesin me muzikë dhe është shumë i dashur për publikun shqipar dhe jo vetëm./Lajmi.net/