Gena ndan me ndjekësit pamje nga pushimet në Tajlandë

Këngëtari Gena është duke pushuar në Tajlandë.

Këngëtari shqiptar, Gena, ka zgjedhur Tajlandën për të pushuar dhe atje shihet se po kalon mjaft mirë, shkruan lajmi.net.

Gena në llogarinë e tij në Instagram i ka publikuar disa imazhe nëpërmjet të cilave ka treguar disa pamje përrallore.

”Një mëngjes si ky”, ksihte shkruar Gena me të filluar ditën e sotme.

Loading poll ...