Genc Prelvukaj probleme me prindërit e Eni Koçit? Kështu qëndron e vërteta

U zbulua më në fund e vërteta lidhur me raportet e Genc Prelvukajt dhe familjes së Eni Koçit.

 

Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi janë ndër çiftet më të komentuara në botën e shoubizit, shkruan lajmi.net.

Që nga fillimet e para të lidhjes së tyre kanë qenë në fokus të veçantë të publikut dhe mediave dhe ky ritëm vazhdon edhe sot.

Më parë është diskutuar se Genci nuk i ka raportet edhe aq të mira me familjen e Enit, konkretisht prindërit e saj dhe tani u dëshmua krejtësisht e kundërta.

Mbrëmë në familjen e motrave Koçi ka pasur festë pasi babai i tyre festoi ditëlindjen e 58-të.

Në mesin e të pranishmëve nuk ka munguar Genc Prelvukaj i cili dukej tejet i lumtur prah Enit./Lajmi.net/