Genta Ismajli publikon disa sekuenca të këngës së re

 

Genta Ismajli ka publikuar një pjesë të këngës së re, madje zbuloi edhe datën e lansimit të tij.

Genta Ismajli ka ndarë me ndjekësit një video të shkurtër në Instagram, në të cilën tregon disa sekuenca të këngës së re, shkruan lajmi.net.

Kënga e re e saj titullohet “Zjarr”, ndërsa këngëtarja vjen e ‘nxehtë’ dhe e sjell plot ritëm këtë projekt.

Përmes asaj videoje, Genta bëri të ditur se kënga publikohet më 30 mars (e shtune), ajo shkroi “ #zjarr  ? 30.3.2019 @ youtube.com/genta @irkenchyka”.

Loading poll ...

Për ndryshe, kënga e fundit nga Genta Ismajli është “Papi”, e publikuar në gusht të vitit të kaluar. /Lajmi.net/