George Clooney dhe Amal dëshirojnë ta adaptojnë një fëmijë

 

Çifti Clooney po planifikojnë për një fëmijë të tretë mirëpo këtë herë thuhet se kanë vendosur ta adaptojnë një.

Revista britanike “Heat”, ka bërë të ditur se çifti Clooney kanë planifikuar për një fëmijë të tretë dhe kësaj here kanë vendosur që ta adaptojnë një, transmeton lajmi.net.

Dyshja bashkë kanë dy binjakë dhe duke pasur parasysh se Amal ka lindur paksa në moshë ekziston mundësia që më nuk mund të ketë fëmijë.

Andaj një burim pranë çiftit për mediat e huaja e ka rikujtuar se duke qenë se çifti njihen si persona shumë humanitar nëse e bëjnë këtë, ky gjest do të ketë akoma më shumë domethënie./Lajmi.net/

Loading poll ...