Geti apo Unikkatil? Kjo është përgjigja e Shkurte Fejzës

 

Shkurte Fejza ka befasuar me përgjigjen kur u pyet të zgjedh mes Getoar Selimit dhe Unikkatil.

Shkurte Fejza ishte protagoniste e rubrikës “Kë zgjedh” të emisionit “Mirage”, këtë të premte, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja kishte për detyrë të zgjedhte mes emrave të njohur të estradës, shumë prej tyre miq të mirë me të.

Në mesin e shumë opsioneve, ajo para saj kishte edhe Getoar Selimin dhe Unikkatil, meqë rast tha një emër dhe tregoi arsyen përse e zgjedh atë.

Ndiqeni videon e mëposhtme nga minuta 0:57 dhe mësoni përgjigjen e Shkurte Fejzës. /Lajmi.net/