Getinjo zbulon datën e lansimit të këngës së re

 

Getinjo nesër do të publikojë këngën e re.

Reperi i njohur shqiptar, Getinjo nesër ka bërë të ditur se do të publikojë projektin më të ri muzikor, shkruan lajmi.net.

“Nesër, Selfmade”, ka shkruar ai.

Ky projekt i Getinjos vjen pas këngës “Sillet”, që numëron afro 4 milionë shikime në platformën YouTube.

Dhe tani presim të shohim se çfarë do na sjellë reperi ferizajas edhe pse projektet e tij pëlqehen pothuajse gjithnjë. /Lajmi.net/