Getoar Selimi pozon përkrah mbesës së Marinës, kështu e quan

 

Geti duket se është mjaft i afërt edhe me familjen e Marinës.

Reperi kosovar, Getoar Selimi në llogarinë e tij personale, Instagram ka hedhur një fotografi teksa shfaqet pranë mbesës së Marinës, shkruan lajmi.net.

“Me ma te bukuren @jori_paloka”, ka shkruar ai.

Mbesat e motrave Vjollca, shpesh kanë rrëmbyer vëmendje për format trupore dhe ngjashmëritë që kanë me prezantueset.

Loading poll ...

Ndryshe, Geti dhe Marina u martuan para dy viteve e që tashmë janë duke shijuar çdo moment të jetës në vende të ndryshme luksoze. /Lajmi.net/