Gili dhe Iliri dalin bashkë, por vëmndjen merr dikush tjetër

Gili dhe burri i saj Ilir Berani sot janë nisur sot për Gjermani ku si duket atje do të performojnë bashkë.

Meqë Gili është shumë aktive në rrjete sociale, ka postuar një fotografi ku shihen ata të dy në aeroport.

Por, pranë tyre është aktori I njohur Cima, e që duket se ua ka marrë atyre të dyve gjithë vëmendjen./ORAinfo