Gili na prezanton motrat e saj, çfarë zonjash qenkan!

Gili Berani është padyshim një këngëtare e cila ka stil në muzikë po ashtu edhe në paraqitjen e saj.

Së fundmi Gili na ka prezantuar me dy motrat e saj, ku që të tria ngjajnë shumë me njëra tjetrën.

Madje motrat duken dhe shumë zonja.

Gili si më e vogla nga të tri motrat, foton që e hodhi rrjetet sociale e kishte shoqëruar me këto fjalë: “Kush ka motra botën ka”, duke ia bashkëngjitur dhe disa zemra.

Ja, këto janë motrat e Gilit./InfoKosova

Loading poll ...