Gili vjen në top-formë në fotografinë e fundit

 

Njihet për elegancën në çdo paraqitje publike.

Gili është aktive në rrjete sociale, në të cilat kohë pas kohe publikon imazhe të reja, shkruan lajmi.net.

Në fotografinë e fundit, këngëtarja u shfaq në top-formë e veshur në një kostum blu, ndërsa dukej për mrekulli.

Gili ka pranuar shumë urime dhe pëlqime nga ana e ndjekësve, të cilët e komplimentuan për dukjen.

Për ndryshe, Gili është vazhdimisht aktive me këngë dhe mbrëmje muzikore. /Lajmi.net/