“Girls have fun”, lansohet nga Tyga, Rich The Kid dhe G-Eazy

 

Reperët e famshëm botëror, Tyga, Rich The Kid dhe G-Eazy vijnë me projekt të ri muzikor.

“Girls have fun”, mban titullin kënga e re e tyre në të cilën shfaqen një numër i madh i vajzave, shkruan lajmi.net.

Ky projekt i reperëve përveç platformës YouTube është publikuar edhe në të gjitha të tjerat, përfshirë: Spotify, iTunes, Apple Music etj.

Kënga është realizuar nën producimin e DJ Snake dhe për pak orë ka kaluar gjysmë milion klikimesh në YouTube. /Lajmi.net/