Gjiko me befasi për fansat

Gjiko po vjen me diçka të re për fansat e tij.

 

Gjiko përmes një postimi në InstaStory ka paralajmëruar fansat për një ‘mixtape’, shkruan lajmi.net.

Reperi bëri të ditur që projektet që i përfshin ky ‘mixtape’ do të publikohen në muajin qershor.

Kënga e fundit nga Gjiko është “Bakllava”, të cilën e solli në bashkëpunim me Butrint Imerin dhe u prit shumë mirë nga publiku.

Kujtojmë se Gjiko edhe para dy vitesh kishte publikuar një ‘mixtape’, mbetet të shihet se çfarë ka përgatitur kësaj radhe. /Lajmi.net/