Gjira rikthehet në muzikë, ua sjellë një pjesë të këngës

Ka kohë që nuk ka sjell projekt të ri muzikor.

Reperja, Gjira mesa duket do rikthehet në muzikë pas një kohe të gjatë pauze që bëri në skenën tonë, shkruan lajmi.net.

I fundit projekt i lansuar nga ajo është “Deja Vu”, në bashkëpunim me këngëtaren e njohur, Argjentina Ramosaj.

Dhe tani, Gjira në postimin e fundit të ndarë me ndjekësit ka sjell disa vargje të këngës së re të saj e cila pritet të publikohet së shpejti.

“Mjafton që e di qe unë s’kom faj po ti je bal shko mytu n’mal e baju…. Senet e tua hala n’banesë ti jep&merr në të njëjtën kohë shprese, hey alo nalu”, është një pjesë e tekstit të projektit të Gjirës. /Lajmi.net/