Gjithçka kthehet në tragjedi për pak momente!

 

Loading poll ...

Ky është momenti tronditës që një kujdestar kafshësh u shtyp aksidentalisht nga një elefant pasi e rrahu aq fort sa humbi ekuilibrin dhe ra mbi të.

Videoja tregon Arun Panikkar, 40 vjeç, duke larë elefantin në kujdesin e tij në Karappuzha, në jug të Indisë.

Ai i kërkon kafshës duke i kërkuar që të ulet për të larë shpinën e tij për t’i pastruar shpinën, por kafsha ngurron.

Burri e godet atë me shkop, por elefanti rrëshqet dhe bie.

Kamerat e sigurisë kanë filmuar momentin,  ndërsa pak sekonda më vonë një burrë tjetër vrapon në përpjekje për të lëvizur elefantin e madh, por 40 vjeçari nuk kishte fat.

/Ora News.tv/