‘Gjithmonë kokë ulur pranë jush’, Ghetto Geasy numëron kaq vite karrierë

‘Gjithmonë kokë ulur pranë jush’, Ghetto Geasy numëron kaq vite karrierë

 

Getoar Selimi i takon gjeneratës së vjetër të reperëve shqiptare.

Getoar Selimi apo siç njihet me emrin artistik, Ghetto Geasy tanimë numëron 20 vite karrierë, shkruan lajmi.net.

E për gjithë këtë kohë, ai ka publikuar një fotografi në Instagram teksa falënderon ata që e përkrahën vazhdimisht.

“Gjithmone koke ulur prane jush qe me doni dhe qe keni qene vazhdimisht me mua ne kete rrugetim te perbashket tash e 20 vjet ? #veczotinanal #MMV”, janë fjalët e tij.

Geti është lideri i grupit të njohur kosovar “BabaStars”, projektet e të cilit janë tejet të veçanta. /Lajmi.net/