“Gjyshja ime i ka më të mira”, shikojeni si i përgjigjet Enca ndjekësit

 

Enca Haxhia ka pranuar shumë komente nga ndjekësit pasi fotografoi të pasmet nga afër.

Enca Haxhia ka ndarë me ndjekësit një fotografi në Instagram, me të cilën provokoi fansat, shkruan lajmi.net.

Përmes imazhit ku shfaqte të pasmet bombastike, këngëtarja tregoi se sido që të paraqitet ajo kritikohet nga fansat, por vishet ashtu siç do vetë dhe ndjehet e frymëzuar.

Njëri nga ndjekësit i shkruan asaj “Sa palidhje gjyshja jem i ka ma mira besom”, ndërsa Enca nuk heziton dhe ia kthen “A j shef shpesh b**en gjyshes?”.

Në fund, ajo la edhe një mesazh për gjithë ndjekësit e saj “Ju lutem, nese keni te tilla tendenca apo deshira, kontrollohuni