Gjyste Vulaj finalizon klipin e ri, mësoni detajet

 

Gjyste Vulaj ka njoftuar se po sjell një projekt të ri muzikor.

Gjyste Vulaj ka zbuluar detaje nga kënga e re, të cilën pritet ta publikojë këto ditë, shkruan lajmi.net.

Projekti mban titullin “Askush si na”, ndërsa këngëtarja ia ka bashkëngjitur edhe videoklipin.

Për tekstin e kësaj kënge është përkujdesur vetë Gjystja, muzikën dhe orkestrimin e ka bërë bashkëshorti i saj, Sokoli, kurse klipi është realizuar nga “MaxProductional”.

Loading poll ...

“Shpresoj te ju pelqej juve. Une jam shume e kenaqur si me kengen si me klipin”, ka shkruar këngëtarja. /Lajmi.net/