“Going Bad” nga Meek Mill dhe Drake publikohet me videoklip

 

“Going Bad”, është kënga e cila i ka bashkuar Meek Mill dhe Drake.

Reperët e famshëm, Meek Mill dhe Drake kanë sjell këngën e tyre “Going Bad” edhe me videoklip, shkruan lajmi.net.

Klipi i kësaj kënge është xhiruar në Los Angelos para disa muajve dhe në të përfshihen edhe reperë të tjerë si, Nipsey Hussle, Mustard, Jas Prince etj.

Duhet theksuar se ky projekt është pjesë e albumit “Championships” që momentalisht gjendet në vendin e 15-të në Billboard Hot 100. /Lajmi.net/